Aktualności
Lodowisko Biały Orlik
Autor: Dyrektor - Andrzej Tokarski   
30.12.2014.

Godziny otwarcia lodowiska

Dni powszednie - od 9.00 do 21.00
(przerwa techniczna od 13.30 do 15.00)

Sobota, niedziela - od 11.00 do 21.00
(przerwa techniczna od 14.30 do 16.00)

Informacja (w godzinach otwarcia lodowiska):
789 043 970

 
Ferie 2015
Redaktor: Sebastian Cichoń   
15.01.2015.
 
 ŻYCZYMY WSZYSTKIM UDANYCH I BEZPIECZNYCH FERII ZIMOWYCH!
DO ZOBACZENIA W SZKOLE 2 LUTEGO...
 
Kolędowanie w przedszkolu
Autor: Joanna Glik   
15.01.2015.

W ramach współpracy z Publicznym Przedszkolem nr 9 w Strzelcach Opolskich klasa Ia wraz z Panią Asią otrzymała zaproszenie od grupy krasnoludków i Pani Lucyny Lipok na wspólne spotkanie kolędowe. Przedszkolaki przygotowały dla naszych sześciolatków prezent -
przedstawienie jasełkowe. Spotkanie zakończyło się kolędowaniem oraz słodką niespodzianką - zjedzeniem pysznych pierniczków.

Czytaj całość
 
Wigilie klas I-III
Autor: Joanna Glik   
19.12.2014.

Grudzień to czas kiedy w naszych klasach odbywają się wigilie. Pięknie przystrojone stoły, odświętne ubrania, dodatkowe nakrycia, prezenty pod choinką oraz rozbrzmiewające dźwięki kolęd, sprawiają, że świąteczna atmosfera bardzo udziela się naszym najmłodszym...

Czytaj całość
 
Jasełka 2014
Autor: Joanna Glik   
20.12.2014.

Czytaj całość
 
Kiermasz świąteczny
Autor: Joanna Glik   
08.12.2014.

Czytaj całość
 
Jadłospis
Redaktor: Sebastian Cichoń   
17.11.2014.

pobierz>>

 
Pomagajmy sobie
Autor: Joanna Zmitrowicz, Agata Jaszkowska   
18.12.2014.

Po raz kolejny w PSP 7 w Strzelcach Opolskich odbyła się akcja Pomagajmy Sobie. Zainspirowani byliśmy słowami Leopolda Staffa "Dość się weseli serce, gdy daje i sobą się dzieli". Okazało się, że bardzo duża ilość uczniów i nauczycieli zaangażowała się i podzieliła się przedmiotami i przysmakami, które znajdą się w świątecznej paczce. Prezenty świąteczne otrzymają dzieci w trudnej sytuacji materialnej, które są uczniami naszej szkoły. Mamy nadzieję, że wywołamy uśmiech na ich twarzach!

Dziękujemy wszystkim, którzy obdarowali innych.
Organizatorzy: Joanna Zmitrowicz, Agata Jaszkowska

 
Przygotowania do Świat Bożego Narodzenia w klasie Ia
Autor: Joanna Glik   
18.12.2014.

Świąteczne przygotowania, rozbrzmiewające dźwięki pięknych kolęd, porządkowanie klasy, swoich piórniczków to wszystko by jak najlepiej przygotować się do Świąt Bożego Narodzenia. Sześciolatki wraz z Panią Asią by jeszcze lepiej przygotować się do nadchodzącej wigilii i Świąt ubrali razem choinkę oraz zajęli się wspólnym ozdabianiem pierniczków, które zjedzone zostaną podczas wigilii klasowej już w piątek.

Czytaj całość
 
Wigilia klasowa
Autor: Gabriela Sroczyńska   
15.12.2014.

15.12.2014r. o godzinie 17.00 w naszej szkolnej stołówce odbyła się wigilia klasy Pani Gabrysi Sroczyńskiej wraz z rodzicami. Dzieci w prezencie pod choinkę wystąpiły z przedstawieniem pt. "W Smerfolandii", zaśpiewały piosenki świąteczne i kolędy oraz zatańczyły i zagrały na fletach. Rodzice przygotowali poczęstunek dla wszystkich. Były również opłatki, życzenia i drobne prezenty. Panowała miła i świąteczna atmosfera.

Czytaj całość
 
Świąteczne popołudnie z bajką
Autor: Joanna Glik, Beata Brniak   
18.12.2014.

Dnia 17.12.2014 roku uczniowie klasy Ia i Ic wspólnie spotkali się na świątecznym popołudniu z bajką. Lampiony ze świeczkami, dźwięki kolęd, zapach pysznej herbaty z syropem malinowym oraz pierniczki to dopiero początek niespodzianek jakie przygotowały wychowawczynie - Beata Brniak i Joanna Glik swoim wychowankom. Dzieci podczas wieczoru miały okazję wysłuchania bajki „Pilny list do Świętego Mikołaja”, oglądały bajkę wyświetlaną za pomocą dawnego rzutnika, a także wspólnie wykonały choinkę, która ozdobiona została bajkowymi bombkami. Świąteczne popołudnie nie mogło odbyć się bez zagadek, zabaw muzyczno-ruchowych oraz spotkania ze skarpetową pacynką Renią.

Czytaj całość
 
Spotkanie z górnikiem
Autor: Gabriela Sroczyńska   
05.12.2014.

W dniu 9.12.2014r. odbyło się spotkanie z górnikiem p. Ziółkowskim. W spotkaniu brali udział uczniowie klas pierwszych i drugich. Pan Ziółkowski przybliżył uczniom wiadomości na temat kopalni, stroju górnika, narzędzi pracy oraz jego ciężkiej i niebezpiecznej pracy.

Czytaj całość
 
Przedstawienie teatralne pt. "Mikołajowe kłopoty"
Autor: Joanna Glik   
09.12.2014.

Dnia 5.12.2014r. w naszej szkole gościliśmy studentki z Koła Naukowego Pedagogiki Wczesnoszkolnej Uniwersytetu Opolskiego. Studentki we współpracy z Joanną Glik przygotowały dla dzieci przedstawianie niespodziankę, które wystawione zostało w naszej małej sali gimnastycznej. Piękna dekoracja, stroje aktorów oraz niesamowite podejście do dzieci sprawiło, że wszyscy uczniowie poczuli atmosferę nadchodzących świąt.

Czytaj całość
 
Andrzejkowo!
Autor: Małgorzata Antosiak   
02.12.2014.

Jak co roku w listopadzie, zgodnie z tradycją uczniowie klas I - III obchodzili klasowe wieczory andrzejkowe. Każdy z uczestników był bardzo ciekawy co mu los przyniesie. Uczniowie z chęcią i radością losowali karteczki z wróżbami. Przebijali papierowe serca aby poznać imię swojej przyszłej sympatii, szukali szczęśliwych liczb. Nie zabrakło też lania wosku. Każdej wróżbie towarzyszyły wybuchy gromkiego śmiechu i radości. Całość dopełniły tańce przy dobrej muzyce i przygotowane przez rodziców poczęstunki.

Czytaj całość
 
Ciekawe popołudnie
Autor: Beata Brniak, Anna Szproch, Joanna Glik   
03.12.2014.

W środę 3.12.2014 roku uczniowie klas I-III mieli okazję uczestniczyć w kolejnym spotkaniu z serii „Ciekawe popołudnie”. Tym razem nasi najmłodsi bliżej zetknęli się z nową techniką plastyczno-techniczną jaką jest decoupage. Świąteczna atmosfera, wybrzmiewające z radia świąteczne piosenki, bożonarodzeniowe motywy na serwetkach oraz wielkie zaangażowanie prowadzących – Anny Szproch, Beaty Brniak i Joanny Glik sprawiły, że dzieciom od samego początku udzieliła się świąteczna atmosfera. Podczas spotkania dzieci mogły nie tylko pozyskać nowe informacje dotyczące pracy nową techniką plastyczną, ale także podziwiały różne gotowe wytwory ozdobione serwetkami oraz miały okazję samodzielnie wykonać świecznik, który sprzedawany będzie podczas świątecznego kiermaszu szkolnego.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 35 z 42
Szukaj na stronie
Rok szkolny
Godziny zajęć
Zajęcia pozalekcyjne
Kalendarium
Dla rodziców
Dokumentacja
Grupa wiekowa I-III
Materiały promocyjne
Jadłospis
Opolska eSzkoła


e-Dziennik dla ucznia i rodzica

strona projektu

Procedura aktywacji konta
i/lub zmiany hasła
w systemie eSzkoła

zobacz (.pdf)>>

Edukacja w internecie

NOWE TECHNOLOGIE
NA USŁUGACH EDUKACJI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.