Spotkanie pod hasłem "Bezpieczny przejazd"
15.10.2014.

Dzieci klas I-III brały udział w prelekcji, pokazie filmu oraz poznawały zasady bezpiecznego przejazdu przez tory kolejowe. Każdy uczeń otrzymał kolorową książeczkę, bogatą w kolorowanki, komiksy, które podsumowywały przekazane przez pracowników kolei wiadomości.

W Zaczarowanym Świecie w Niwkach
Autor: Joanna Glik
21.10.2014.

Dzień chłopaka
01.10.2014.

Podczas apelu przygotowanego przez uczniów klasy IIc dziewczynki złożyły wszystkim chłopcom życzenia i wręczyły dyplomy, prezenty oraz lizaki najmilszym chłopcom z każdej klasy. Nie mogło zabraknąć piosenek jak również tańców oraz słodkich uśmiechów dla chłopaków. Dyplomy i „kolorowe muchy” zostały wręczone także panom pracującym w naszej szkole wraz z Panem dyrektorem Andrzejem Tokarskim.

Klasa Ia i Ic na spacerze w parku miejskim
Autor: Joanna Glik
10.10.2014.

W ramach zajęć edukacyjnych klasa Ia i Ic wybrały się do parku miejskiego by poszukać oznak jesieni. Najmłodsi wraz ze swoimi wychowawczyniami za pomocą wszystkich zmysłów doświadczali jesiennych symptomów naszego parku.

Sprzątanie Świata 2014
23.09.2014.

Podczas apelu uczniowie klasy IIa przedstawili wszystkim zgromadzonym scenkę, która objaśniała konieczność sprzątania świata i właściwego segregowania odpadów. Po apelu uczniowie w klasach przygotowali ekologiczne plakaty i zabrali się za porządkowanie swoich klas zwracając szczególną uwagę na segregację śmieci.

Czytaj całość

Przywitanie pierwszaków w grupie wiekowej Słoneczka
10.09.2014.

Apel mający na celu powitanie wszystkich pierwszaków przygotowała klasa II c wraz z opiekunem grupy wiekowej – Panią Gabrielą Sroczyńską. Podczas apelu uczniowie zaśpiewali piosenkę przewodnią grupy pt. „Słoneczko” i otrzymali dyplomy w kształcie słoneczka oraz słodką niespodziankę. W szkole mamy już sześć klas pierwszych.

Redaktor: Sebastian Cichoń
04.09.2014.

pobierz>>

Spotkania indywidualne z rodzicami
Redaktor: Sebastian Cichoń
17.09.2014.

Wzorem lat ubiegłych, w pierwszy poniedziałek każdego miesiąca, dyżur pełnią wszyscy nauczyciele.

Terminy:

• 6 października
  • 3 listopada
  • 8 grudnia
  • 2 lutego
  • 2 marca
  • 3 kwietnia
  • 18 maja
  • 8 czerwca

Świetlica szkolna - ważne informacje
Autor: Beata Gasz
17.09.2014.

Informacje dla rodziców dotyczące świetlicy szkolnej

• Świetlica szkolna czynna jest od 2 września, w godzinach od 6.30 do 16.30.
  • Karty zapisu dziecka do świetlicy są do pobrania u wychowawców klas oraz w świetlicy.
  • Od 4 września wydawane są obiady. Istnieje możliwość wykupienia samych zup lub samych drugich dań.
  • Obiady opłacamy do 10 dnia każdego miesiąca.
  • Uczniowie, którzy będą stale opłacać obiady z ważnych przyczyn po 10-tym danego miesiąca są zobowiązani powiadomić o tym fakcie nauczyciela świetlicy.
  • Obiady wydawane są na 2 przerwach: - o godz. 11.40 - dla klas I, II, III oraz o 12.45 - dla klas IV, V, VI.
  • Świetlica z chęcią przyjmie wszystkie zbyteczne w domu zabawki.

Rozpoczynamy nowy rok szkolny!
Autor: Dyrektor - Andrzej Tokarski
01.09.2014.

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2014/2015 wszystkim uczniom,
a szczególnie tym, którzy dzisiaj rozpoczynają przygodę z nauką, życzymy aby spełniły się Wasze marzenia o szkole, aby zdobyta wiedza umożliwiała osiąganie sukcesów, a szkoła była dla Was tym miejscem do którego z chęcią będziecie przychodzić
i mieć poczucie bezpieczeństwa.

Wszystkim rodzicom i opiekunom uczniów, życzymy cierpliwości i konsekwencji
w wychowywaniu młodego pokolenia oraz licznych miłych przeżyć związanych z osiągnięciami Waszych podopiecznych.

Wszystkim zaś nauczycielom składamy najserdeczniejsze życzenia spokojnej
i satysfakcjonującej pracy, wytrwałości i wyrozumiałości.